Aktualności

marcin_piekło_lewa8
09-03-2013
Lizard – Chapter 1
.
Możecie już posłuchać singla Chapter1 promującego nową,długo oczekiwaną płytę zespołu Lizard – Master & M. Prace nad singlem zakończono 8 marca. Utwór znajdziecie w dziale Dźwięki – Rock i Alternatywa.
Lizard-strangetime-coverLizard-strangetime-back
.
.
.
08-03-2013
BAZA LEKTORÓW
.
W celu poszerzenia oferty skierowanej do obecnych i przyszłych klientów firmy, planujemy utworzyć bazę lektorów w ramach studia Heaven’s Sound. Próbki głosów będą zamieszczane na stronie internetowej www.heavens.pl. Lektorów zainteresowanych udziałem w bazie proszę o wysłanie na adres heavens@heavens.pl:
.
- „lektorskiego CV” (jeżeli masz już doświadczenie w zakresie nagrań lektorskich);
- dwóch dowolnych próbek głosu, które miałyby zostać zamieszczone w bazie;
- krótkiego opisu, w jakiego typu nagraniach chciałbyś/chciałabyś brać udział (reklamy, audiobooki, tłumaczenia, nagrania w języku obcym, jako native speaker itp.).
.
W tytule wiadomości proszę wpisać „baza lektorów”. Szczegóły współpracy będą ustalane z kandydatami po zebraniu od nich dodatkowych informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
.
Czekamy na wasze zgłoszenia!
.
.
.
01-03-2013
Poszukujemy lektora!
W imieniu klienta firma Heaven’s Sound poszukuje lektora, który nagra tekst narracji w języku polskim do filmu reklamowo-informacyjnego. Warunki zlecenia będą objęte umową o dzieło.
Osoby zainteresowane współpracą proszone są o wysłanie próbek głosu na adres mailowy: heavens@heavens.pl. W temacie maila proszę wpisać „lektor PE”. W treści proszę podać numer telefonu. Szczegóły dotyczące zlecenia zostaną przekazane kandydatom za pośrednictwem poczty elektronicznej.
.
.
.
28-02-2013
Lizard „Master & M”
HS rozpoczyna współpracę zespołem Lizard w zakresie mixu i masteringu nowej płyty – Master & M – zwiastun na oficjalnej stronie zespołu: http://lizard-band.com/discography.html
Master&M
.
.
.
20-02-2013
Pojedynek Rocka – Sponsoring
Z przyjemnością informuję, że firma Heaven`s Sound została głównym sponsorem drugiej edycji konkursu Pojedynek Rocka. Nagrodą będzie m.in. 20 godzin nagraniowych w studiu w Bielsku-Białej.pojedynek rocka
.
.
.
10-02-2013
Trwają prace nad debiutancką płytą zespołu Imaginarium z Bielska-Białej (http://www.imaginarium-band.com). Pierwszy utwór jest już nagrany. Można go posłuchać w dziale „Dźwięki”.
483529_390886791007621_1560619553_n
.
.
.
20-01-2013
Nowe Studio!!!
Właśnie ruszyły prace remontowo-budowlane w pomieszczeniach nowego studia w Bielsku-Białej!!! Teraz muzycy ze Śląska nie będą musieli jechać aż do Krakowa, żeby zarejestrować materiał. Oczywiście studio w Krakowie nadal działa. Zapraszamy!
.
.
.
12-12-2012
Grudniowy pakiet aktualności
Jeszcze w 2012 roku zostały zakończone prace nad longplayem bielskiego zespołu Leucocyte. Na płytę składa się siedem utworów utrzymanych w gatunku muzyki psychodeliczno-rockowej. Próbek będzie można posłuchać w dziale „Dźwięki”.
leukocite logo
.
Trwają również prace nad debiutanckim materiałem zespołu Nokturnon. Zespół pochodzi z Bielska-Białej i reprezentuje szeroko rozumiany nurt metalu symfonicznego. Aktualnie zostały ukończone nagrania i materiał jest w fazie mixu.
.
.
.
17-07-2012
Lipcowy Pakiet Aktualności – współpraca
W czerwcu 2011 roku nawiązano współpracę z zespołem SKANGUR w zakresie realizacji dźwięku podczas koncertów. Od czerwca do października 2011 roku zrealizowano dziesięć koncertów, w tym występ zespołu podczas krakowskich Juwenaliów na lotnisku w Czyżynach oraz finałowy koncert w ramach eliminacji do festiwalu Przystanek Woodstock.

 

15-07-2012
Lipcowy Pakiet Aktualności – nagrania

Heaven’s Sound prezentuje: materiał zrealizowany podczas 17 miesięcy wirtualnej nieobecności, czyli wakacyjne odkurzanie strony:

lipiec, 2012 – SPALENI NA MIEŚCIE - http://www.facebook.com/pages/Spaleni-na-Mie%C5%9Bcie/312678638769718 – Płyta nagrana w ramach projektu „Smart Music”. Utwory na płycie stanowią połączenie funku z elementami jazzu i bluesa

kwiecień, 2012 – QUAARDVARKTET – http://www.facebook.com/quaardvarktet – rejestracja materiału na płytę.

marzec, 2012 – ACHERONT – www.acheront.com – heavymetalowy singiel „Ostatni strzał”

luty, 2012 – KAPELA HANKI WÓJCIAK http://www.hankawojciak.pl/ – muzyka etniczna z elementami jazzu

grudzień, 2011 – DOBROBYT - http://www.reverbnation.com/dobrobyt – demo krakowskiego zespołu grającego piosenki literackie (poezja śpiewana)

listopad, 2011 – FIFIDROKI – www.fidrygałki.pl – mini album śląskiego zespołu folkowego

fifidroki.jpg

październik, 2011 – TRINKERS – druga płyta krakowskiego zespołu punkrockowego

sierpień, 2011 – ABACAB – http://abacab.muzzo.pl/. – 23-minutowe demo zawierające trzy utwory utrzymane w konwencji art rocka

abacab_w_ogrodzie_miliona_barw.jpg

czerwiec, 2011- KRECIA ROBOTA – www.kreciarobota.com.pl – płyta zespołu bluesowo-rock’n'rollowego z Krakowa. Utwór „Cold Shot” zajął pierwsze miejsce na Liście alternatywnych przebojów Radia Kraków.

krecia_robota.jpg

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

15-12-2010
Płyta demo zespołu Acheront
Właśnie zostały zakończone prace nad nową płytą demo zespołu Achreont. Materiał trwa
20 minut i można go posłuchać na oficjalnej stronie zespołu.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

09-12-2010
Najnowsza Płyta Psychotropic Transcendental
Druga płyta bielskiego zespołu Psychotropic Transcendental została ukończona. Próbki dźwiękowe pojawią się w najbliższym czasie na stronie w dziale muzycznym.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

16-10-2010

W październiku 2010 roku firma Heaven`s Sound podjęła stałą współpracę z Radiem Kraków. S.A., w ramach której zapewnia obsługę studiów emisyjnych oraz studiów nagrań.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

14-09-2010
Płyta demo zespołu Acheront
W zeszły weekend ruszyły prace nad nowym materiałem demo krakowskiego zespołu Acheront ( www.acheront.com ). Płyta zawierać będzie trzy utwory utrzymane w konwencji rock/heavy metal. Efekty nagrań będzie można usłyszeć w połowie października.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………….
24-08-2010
Promo zespołu Praesepe
W dniu dzisiejszym zostały nagrane wokale do płyty promo, pochodzącego z Cieszyna, zespołu Praesepe. Heaven`s Sound zajmie się także miksem oraz masteringiem nagranego wcześniej materiału.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………….
20-08-2010
Kolejny materiał dla radia CCM
W ciągu ostatnich kilku dni został zrealizowany kolejny materiał muzyczny dla radia CCM.  Kompozycje zostaną zaprezentowane podczas audycji „Po prostu”, która emitowana będzie codziennie w godzinach od 20:00 do 21:00. Początek cyklu planowany jest na 13 września.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………….
14-08-2010
Koniec prac nad płytami zespołów Shartten oraz Ojciec Chrzestny.
Prace nad nowymi materiałami zespołów Shartten oraz Ojciec Chrzestny zostały zakończone. Efekty usłyszeć można na ich oficjalnych stronach internetowych.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………….
05-06-2010
Demo zespołu Ojciec Chrzestny
W chwili obecnej trwa sesja nagraniowa bardzo młodego bielskiego zespołu Ojciec Chrzestny ( http://www.ojciecchrzestny.rox.pl ). Rezultatem tejże sesji będzie płyta demo zawierająca cztery autorskie utwory oraz jeden cover Czesława Niemena.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

15-05-2010
Najnowsza Płyta Psychotropic Transcendental

Z dniem dzisiejszym ruszyły prace nad mixem i masteringiem nowej płyty bielskiego zespołu Psychotropic Transcendental (http://www.myspace.com/psychotropictranscendental ). Materiał zawiera osiem rozbudowanych utworów o łącznej długości przekraczającej 50 minut muzyki.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

28-04-2010
Płyta Shartten
Właśnie rozpoczęto prace nad płytą krakowskiego zespołu Shartten, rezultaty tej współpracy będzie można usłyszeć w najbliższych miesiącach.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………….
22-03-2010
Singiel Mayhayron

W okresie od 10-17 marca został zrealizowany singiel Krakowskiej grupy heavymetalowej Mayhayron.Tytuł singla to: „decade_al_dente”. Jest to jubileuszowe wydawnictwo nagrane z okazji dziesięciolecia istnienia zespołu.Promocja singla odbyła się podczas koncertu w studenckim klubie Żaczek w Krakowie. (20.03.2010). Rezultaty tej współpracy będzie można posłuchać w dziale muzyka.(odnośnik chyba że się nie da no to wtedy nic).
Poniżej podaję link do oficjalnej strony zespołu:

http://www.mayhayron.art.pl

decade_al_dente.jpg

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….
31-01-2010
Materiał dla radia CCM

W styczniu zrealizowany został materiał muzyczny do audycji radiowej „Po prostu” radia CCM. Efekt końcowy można posłuchać klikając na poniższy link:

http://www.youtube.com/watch?v=IxJ8__Li6b4